Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle 300: Bir imparatorluğun Yükselişi – Rise of an Empire (2014)

300: Bir imparatorluğun Yükselişi – Rise of an Empire (2014) Türkçe Altyazılı izle

"300: Bir imparatorluğun Yükselişi – Rise of an Empire (2014)" için 9 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. sem ferat Mart 27th, 2014 // 04:57
  film güzel ama çok abartıcı ve tam tamına tarihi terse çevirmişler. ben bu tarihi 10 kez okudum. bu tarih de Yunanistan tam bir barbar ve tersine Pers halkı en mükemmel ve en medeni bir devlet. En önemli bölümü şu ki hiç bir zaman Daryous ve ya Daryous'un oğlu Yunanistan'a gitmedi ve orada öldürülmediler. Ve normal yaşam haline öldüler. İran komutanı hiç bir zaman bir Yunan kadını olmadı ve hatta hiç bir kadın komutan bu savaşta yer almadı. İran 1 milyon askerle ve gemileri köprü yaparak tamamen Roma İmparatorunu yok etti. Ve bu savaşın nedeni İran elçilerinin barbarca öldürülmeleri idi. Tabi ki ABD ve Hollywood İran'a karşı bir medya savaşında. İran'ın mükemmel tarihini dünyaya ters tanıtmakta... Ama film güzel.
 2. sem tolga Mart 30th, 2014 // 01:27
  buram buram batı propagandası kokuyor film. yunanları kahraman persleri kötü pis kaka göstermeye çalışmışlar :D
 3. sem oscar Nisan 3rd, 2014 // 17:17
  Başrol de önce Kerem Bursin'i düşünmüşler ama tanıdık bir sima olmadığı için oynatmamışlar. Keşke bu herifin yerine oynasaymış kat ve kat daha iyi oynardı. Film ilkinin yanından bile geçemez bazı yerler o kadar bilgisayar yanıltması ki amatör bir film çekmişler sanki. Emek vermişler bla bla iyi güzel film ama beklentilerin altında kalmış sanıyorum ki 3. film de yolda :/
 4. sem hüseyin Nisan 6th, 2014 // 14:37
  başı güzel kadının memeleri hele :D
 5. sem mabolgun Nisan 7th, 2014 // 18:25
  Ferat'a katiliyorum. Tabi sparta'li askerler cevahirmis ama esas buyuk iskender perslere fillerin onune fareleri salmis filler ciyak ciyak kacarken pers ordusunu ezmis. ABD ordusu ile ilgili Black hawk down filmini izleyin derim... Coniler afrikadan donunu toplayamadan kacmislar... Kaybedecek hicbir seyi olmayan toplumlar karsisinda o don hep yerlerde... Deer hunter - Avci tavsiye ederi De Niro'nun en super filmidir. Bu sitemizde var; en elit site, tebrikler. Yalniz su "on click adds" uygulamasini birakalim lutfen zira virutik bir olay... Rica.
 6. sem admin Haziran 11th, 2014 // 18:45
  Aslına bakarsanız senaryo yok evet filmde çünkü tarihi olarak olmuş ve kaydedilmiş bilgilere göre yapılmış. Yalnız şu var bire bin katıp Themictocles lle Artemisia yı seviştirmişler ya işte orası olmamış. Tüm ciddiyeti almış götürmüş. Hani hala film izlerken taraftar gibi film izliyorsanız orasını bilemem ancak film kötü değil onu gördüm.
 7. sem murat Temmuz 3rd, 2014 // 20:28
  Yapmayın etmeyin arkadaşlar, bu film bu kadar da yerden yere vurulmayı hak etmiyor. İlk filmin hastası olmuş biri olarak türü sevenlerin beğenisini kazanacağından hiç kuşkum yok; en azından müzikler ve çoğu aksiyon sahnesi filmin temposunu bir hayli artırmış her ne kadar senaryodaki hatalar ve abartılı slow-motion teknikleri bir okadar eleştiri oklarının hedefi haline getirmiş olsa da filmi. İlk film çıkalı 8 sene olmuş ve bu tarz bir filme hasrettim ne yalan söyleyeyim. Sinemada 3D eşliğinde izleyenleri tatmin etmiştir kanaatimce. Yinede evet çerezlik ve vakti olanların hiç düşünmeden izlemesi gerektiği konusunda hemfikiriz.
 8. sem mevlüt Temmuz 28th, 2014 // 20:53
  Bu ne kardeşim bu ne? Kurgusal hiç bir şey yok. Kılıcı kapan dalıyor, mübarek adamlarda da ne kan varmış foşur foşur. Onu geçtim yavrular organik Isparta tereyağı ile beslendiklerinden midir nedir kas yumağı olmuşlar. Biz yapalım nasılsa ilk filmin gazıyla yerler diye yapılmış basit bir film bence. 4/10
 9. sem Art Aralık 1st, 2015 // 00:12
  Arkadas belgesel seyretmiyosunuz heralde tarihte olanlati birebir yapsalar seyircisi boule olmaz heralde adamlar degistiricekler kafalarina gore tarih seyretmek dinlemek bilgi edinmek fln istiyosaniz bu tur filmlerden bunu beklemeniz abes...

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)