1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 4,50/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle 5. Dalga – The 5th Wave (2016)

5. Dalga – The 5th Wave (2016) Türkçe Altyazılı izle

"5. Dalga – The 5th Wave (2016)" için 5 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. sem volkan. Şubat 1st, 2016 // 02:30
  Bilim kurgu. .yaratık. Görsellik. .. Bunlar. Tatmin. Etmiyor. ... Seyredilirmi. Eh. İsde
 2. sem serzenik Mayıs 10th, 2016 // 15:49
  spoiler içerir. yaaaa tamam uzaylı istila iyi hoş da sen kalk koca uzay gemisi ile gel sonra insan teknolojisini kulanmaya başla. Saçma.. vakit kaybı. ne özel efekt var ne de oyunculuk. 10 üzerinden 3
 3. sem admin Mayıs 23rd, 2016 // 15:45
  Ergen filmi nasıl yapılır bir adet ergen alınır bütün ebeveynleri araya kaynatılır (ki kolayca sevişebilsin) abidik gubidik bir sebepten bütün insanlık yok olur son kalanlar bu ergenler ve bir kaç büyük insan olur. ve ergenler bu büyük insanlara karşı savaşır tabi bazen de diğer taraf olur zombidir aklı elegeçiren virütür neyim işte tabi bu senaryonun başlangıcıdır egrenler kız erkek çift olacak şekilde pertner bulur bütün kötülüklerin atası olan büyüklere savaş açarlar. Şimdi çerçeve bittiğine göre filme geçelim aynen böyle bir film kız erkek partner buluyorlar ve ölümsüz aşk insanlık falan gibi temellere oturtmuşlar izlerken filmi bir yılmış gibi geliyor sıkılmatan sardım neyim allah zoruyla bitti film ben mazoşistim kendime açı çektirmek hoşlanıyorum diyorsanız yada ergenseniz izleyin bu iki şeyden biri değilseniz son gaz kaçın öyle bir film.
 4. sem hayy Haziran 8th, 2016 // 18:24
  Abartmayın be sizde.Film aman ne kötü film denecek cinsten değil. Ben gayette sıkılmadan izledim.Ergenlikle hiçbir alakası yok. Kişinin zevkine bağlı bir film.Her türden var neredeyse. Güzeldi,sıkmadı. Hatta meraklandırdı beni. İzlemenizi tavsiye ederim.Kötü yorumlara aldırış etmeyin,izleyin. Beğendiyseniz fragmanını izleyin.Yorumları okuyup da vazgeçmeyin kesinlikle.
 5. sem umut Temmuz 18th, 2016 // 19:26
  kitabını aşırı beğendim ama film kitabın yanında aşırı basit kalmış.kitabı okumayan biri için gerçekten herşey çok anlamsız geliyor.1 yıl filmi bekledim resmen. aslında sıradan uzaylı filmi gibi değil ikinci filmde herşey biraz daha anlaşılır olacak kitabı okuduktan sonra izlemenizi tavsiye ederim.

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)