1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 5,00/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Keskin Nişancı – American Sniper (2014)

Keskin Nişancı – American Sniper (2014) Türkçe Altyazılı izle

"Keskin Nişancı – American Sniper (2014)" için 2 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem cüneyt Şubat 1st, 2015 // 21:47
    Gayet güzel bir filmdi. Amerikalı adam ne yapacak Türk milliyetçiliği mi yapacak? Beğenmeyen gitsin Kara Murat izlesin. Kahpe Bizans'ın yiğit güzellerine gönül versin . Keskin nişancı 1500-2000 metreden bile vurabilir şans ve bilgi faktörü ile. Askerde kullandığımız G3lerin 800 metre etkili menzili vardı ve iyi bir nişancı dürbünsüz 400 metreden vurabilirdi ki G3 standart silahtır suikast silahı değil :) Rambo, savaş bittikten on yıl sonra Vietnam'a gidiyordu. Cenevre sözleşmesine göre teslim etmesi gereken tutsakların varlığını reddeden Vietnamlılarla mücadele ediyordu. Rambo konusunu bir komplo teorisinden alıyordu sanırım. Vietnamlılar elbette vatanlarını savunmuşlardı ona söylenecek söz yok. Zaten Rambo, We Were Soldiers gibi sınırlı bir amaca erişmek isteyen Amerikan filmlerinde dahi Vietnam'ın her açısından haklı dava olarak gösterildiğini anımsamıyorum. Yıllardır Vietnam filmi izlemedim. belki hafızam beni yanıltmıştır.
  2. sem dxmexz Şubat 2nd, 2015 // 23:45
    oldukça güzel bir film. tavsiye edilir.

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)