1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 5,00/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Assassin’s Creed (2016)

Assassin’s Creed (2016) Türkçe Altyazılı izle

"Assassin’s Creed (2016)" için 2 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem ömer Ocak 28th, 2017 // 05:29
    oyunlarının hepsini oynadığımdan beri yıllardır çıkmasını istediğim ve beklediğim film bumuydu berbat bir film oyunla alakası yok konusu saçma kadro sağlam ama senaryo ve yönetmen batırmış.
  2. sem salih Şubat 22nd, 2017 // 23:03
    Şayet bir sinemaseversen sahnelerde olan her şeyi takip edip uyumları kontrol edip inandırılmak istediğin şeye seni ne ile inandırmaya çalışılıyor düşünerek izliyorsun. Hemen söze giriyorum 500 sene önceki atasının zamanına adamı bir bağlantıyla animusa katıp onu bu diyarlardan diğer diyarlara gönderiyorsun. Bu nasıl oluyor izah ediliyor mu? Hayır. Ne yapılıyor. Makinelerin haldır huldur çalışması aşırı ışık oyunu yoğun ses efektleri ile sağlam bir şey çalışıyor hazırlan mesajı... İşte o noktada filmden kopup 2 .yarı filmi izlemeye devam etmiyorsun. Bu tarz filmlerde yapılan hata izleyeni bir şeye inandırmak isterken izleyiciden de buna yardım da bulunması istenmesi. İyi bir film izleyiciden anlayış veya yardım beklemez. Onu inandırır. Son derece sığ film. İlgimi çekecek şey tapınakçılara karşı olunmasıydı.. Onu bile sonunu merak etmeden çıktım.

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)