1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 3,50/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Ateşli Oda – Habitación en Roma (2010)

Ateşli Oda – Habitación en Roma (2010) Türkçe Altyazılı izle

"Ateşli Oda – Habitación en Roma (2010)" için 2 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem msm-yln Mart 10th, 2014 // 00:51
    on numara bir site
  2. sem film izle Mayıs 1st, 2015 // 18:26
    Entellektüel pornosu diye tabir eden arkadaşlar mevcuttur. Roma'da iki kadının yeni bir cinsel yaşamı keşfetmesi ve Roma'yı gezmek yerine saatlerce sevişmelerini anlatmaktadır (hehe çok edepli site olduğumuz için gezmelerini düşünüyoruz). Size kültürel olarak bir şey sağlayacağını çok söyleyemeyiz ama cinsellik üzerine giden bir film izlerseniz ölmezsiniz ama tahrik olabilirsiniz. Bir kişi otel çalışanı olmak üzere toplam 3 oyuncu ile otel odasında çekilmiş bir gecelik film. Oyuncular, müzikler ve konu kimine göre iyi olabilir ama izlerken çok sıkıldım. Sırf sonunda ne olacağını merak ettiğim için izlemeye devam ettim. İlginç bir son bekledim ama boşa beklemişim.

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)