1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan Oyla!
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle Avukat – The Attorney – Byeon-ho-in (2013)

Avukat – The Attorney – Byeon-ho-in (2013) Türkçe Altyazılı izle

"Avukat – The Attorney – Byeon-ho-in (2013)" için 4 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. sem mtn kaya Kasım 27th, 2014 // 00:39
  Hukukun üstünlüğü ne demektir. Egemenliğin milletin olmasının önemi nedir.Halk ne için vardır. Devlet ne için vardır. Yasama, yürütme ve yargı neden ayrı güçlerdir. Adalet için ölümü göze almak nasıl bir şeydir. Evlat sevgisi nedir. Haksızlık adaletsizlik karşısında savaşan ilkeli, vicdanlı avukatımızın savaşını sanki haksızlık adaletsizlik size yapılmış gibi hissederek izleyeceksiniz. Yeri geldiğinde yumruklarınızı sıkacak yeri geldiğinde gözlerinizin dolmasına engel olamayacaksınız. Mutlaka izleyin izlettirin... 8.5/10
 2. sem Muco Nisan 16th, 2015 // 01:04
  Süper bir filmdi. Bir çok sitede bulamadım öncelikle size bu filmi yüklediğiniz için teşekkür ederim. Filme gelince çok cesurca yapılmış gerçek olaylardan alıntı yapılmış 10 numara bir film. Kore sinemasını bu tarz filmlerde gerçekten takdir ediyorum. Kendi geçmişini ve hükümetini çok iyi eleştiriyor.
 3. sem onur vardar Nisan 17th, 2015 // 16:27
  adam duruşmadan sonra başbakan mı olmuş anlamadım . Admin bilgin varsa bilgilendirir misin?
 4. sem Young65 Ocak 18th, 2016 // 16:14
  İzleyin...izlettirin...mükemmel...

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)