1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 3,50/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Savaş Gemisi: Hedef Dünya – Battleship (2012)

Savaş Gemisi: Hedef Dünya – Battleship (2012) Türkçe Altyazılı izle

"Savaş Gemisi: Hedef Dünya – Battleship (2012)" için 2 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem birisi Temmuz 24th, 2014 // 16:41
    kanser olacaktım izlemeye çalışırken. 720 izleyeyim dedim bin pişman oldum. bu sitede böyle kötü durumlarla karşılaşmazdık aslında. hadi donup duruyor bari bekleyeyim de tamamen dolsun öyle izlerim diyorsun ama tamamen dolan bir video oynatıcı değil. küfür edelim diye icat edilmiş (now video) zaten sitenin reklamlarından kusma raddesindeyiz, bir de medya oynatıcının kendi reklamı var. uyuz oldum izlemiyorum yetmedi siteyi refreshledim bu sefer de tam ekran yapamıyorsun, ilk link zaten kırık, ikincisinde iğrenç görüntü kalitesi. yok yok harbiden izlemiyorum ya!
  2. sem film izle Temmuz 24th, 2014 // 17:12
    Haklısınız bazen böyle kusurlar oluyor ancak bizimle alakası olan tek şey Vkontakte ekleyememiş olmamız ve reklamlar olsa gerek. Ancak bizim de sizlere yayın yapabilmemiz için bu reklamları sunmak zorundayız. NowVideo'nun görüntü kalitesi diğerlerine göre kötü ancak bizde onu kota sıkıntısı olan kişiler için ekliyoruz. Bunun yanı sıra yan reklam konusunu çözeceğiz görüntü kirliliği düzelecek. MailRU sunucusunun kendi reklamları var dediğiniz gibi onun için yapabileceğimiz bir şey yok. GDrive'da sıkıntılı zaten bu aralar yani iki ucu boklu değnek gibi. :) Zaten bu film güzel değil ben admin olarak tavsiye etmiyorum sizlere :D

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)