1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 5,00/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle Karanlıktan Önce – Before Night Falls (2000)

Karanlıktan Önce – Before Night Falls (2000) Türkçe Altyazılı izle

"Karanlıktan Önce – Before Night Falls (2000)" için 4 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. sem Filiz Mart 20th, 2015 // 22:24
  öyle illet bir film görmedim. Hiç bi filme bunu demem ancak bu film aleni Kğba ve devrim düşmanı. 48. dakikada bıraktım. Hayatımda binlerce film izledim. 3 kere bir filmi bıraktım, biri bu. Küba'daydım 2 ay önce. Sistemi görseniz hayran olursunuz. Bu filmde yalan yanlış bir şeyler vererek yani doğru mu bilinmez gey düşmanlığı üzerinden devrimi KÖTÜLÜYOR. ABD'nin sistemi çok güzel çünkü! ABDli bir yönetmenden başka türlü bir film beklenemezdi zaten , IMDB'ye de review yazdım gece gece sinirim bozuldu.
 2. sem Diastema Mayıs 2nd, 2015 // 12:01
  Devrimi kötülemek falan değil bu , gerçekliği işlemek . Kuba'da bazı gruplar eşcinselliği kendi cinsiyetine ihanet olarak yorumluyor ve eşcinselleri hain olarak yaftalıyordu , ki azınsanmayacak çoğunluktaydılar . Anlatılan bu , yönetmenin ABD çok iyi dediğini de görmedim ben . ABDli yönetmenlerden iyi filmler izlemedik biz zaten , kim ki onlar . Pis emperyalistler , onlar ne anlar film yapmaktan . Faşizm hak getire zaten , pardon faşist başkası oluyor değil mi , devrim faşist olamaz !!
 3. sem emrah Şubat 2nd, 2016 // 23:58
  çok hoş bir film küba sistemi yani sosyalizm komünizm matematiksel ve diğer her bilim açısından incelenirse eleştirilemez ama işleyişteki bazı aksaklıklar düşünülmelidir yoruma açık olmalıdır çünkü bu sistem bireylerin toplumla uyumlu çalışrken yaşarken üretim ve tuketim ve insana ait herşeyi ortak paydada yaşamayı hedefleyen adaletin bilim ve teknolojisiyle işleyişinin ve kişinin kendini yaşayabildiği yani kişiliğini kaybetmeden özgürleşmesini savunur.
 4. sem Gerçekler Eylül 27th, 2016 // 22:49
  Süper film. hayatı gerçekleriyle izle

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)