Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle Me and Earl and the Dying Girl (2015)

Me and Earl and the Dying Girl (2015) Türkçe Altyazılı izle

"Me and Earl and the Dying Girl (2015)" için 6 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. sem yağmur Ağustos 18th, 2016 // 14:57
  ???
 2. sem Jhon c Ağustos 20th, 2016 // 15:52
  Damn son
 3. sem admin Eylül 5th, 2016 // 12:21
  Bana çok olmuştur, ortaokul lise yıllarında çevremdeki insanlarla vakit geçirmek için dışarı çıktığımda evdekilere genelde ya mahalledekilerle ya da okuldaki çocuklarla buluşacağımı söylediğim. Çünkü bazen çekingen bazen resmi yaklaştığınız bu insanlara arkadaşım demeniz ya da onun sizin arkadaşınız olduğunu anlamanız aylar belki yıllar sonra ortaya çıkıyor. Bence bu filmin en büyük artısı liseli gençliği ve ergenlik psikolojisini iyi analiz edebilen bir yönetmenin ve rüştünü ispatlayan bir görüntü yönetmeninin elinden çıkması. Zaten önceki işlerine bakıldığında ağırlıklı teenage projelerine yoğunlaştığı görülebilir. Kanserin çaresizliğinden ve dramatik nimetlerinden az çok istifade edilse de basit ve etkileyici bir anlatımla seyir zevki yüksek. Filme de bu noktada değer biçmek daha doğru geliyor yani aşırı anlam yüklemek gereksiz. Eğer filmden bazı karakterleri seçme şansım olsaydı earl ve greg'in babasını seçerdim, çünkü herkesin hayatında böyle renklere ihtiyacı var. Fazla dram kalbe haram..
 4. sem Helga Hufflepuff Eylül 22nd, 2016 // 18:03
  Yan rollerin bile gerçekten hakkının verildiği, kurgusuyla, akışıyla, fikriyle inanılmaz şeyler yaratmış ayrıca da şaşırtmış bir film. Bir "kırılma anı" ancak bu kadar iyi işlenebilirdi herhalde. Uzun bi süre niye daha önce izlemedim diye düşündürdü. Olumsuz yorum yapmanın imkanı yok
 5. sem a.k.e Aralık 13th, 2016 // 23:52
  dokunakliydi.samimiydi.kendi dünyasına alıverdi hemen.tespitleri çok doğruydu.sürü tabiatına uymayan ama kurttan da çekindiği için sürünün içinde imiş gibi davranan kuzuların hikayesi.herkes öle zaten.kendini bir yere yada guruba ait hissedememe, özgüven yoksunluğu ve kendinden nefret ediş.herkesin sadece kendine ifade edebildiği tek gerçeği.nedense sadece böyle tiplerden orjinal bişey çıkıyor bir çok sanat dalında.başkalarından esirgediğin sohbetlerini kendi kendine yaparak dış dünyanın empoze ettiği şeylerin dışına çıkıyorsun.
 6. sem samet nalci Mart 19th, 2017 // 02:47
  birader içten içe tahmin ettim kızın vefat ediceğini dünyaın olayı bu zaten güzel çiçekleriş soldurmak...

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)