1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 5,00/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Benim Yolum – Mai wei (2011)

Benim Yolum – Mai wei (2011) Türkçe Altyazılı izle

"Benim Yolum – Mai wei (2011)" için 2 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem emre Temmuz 29th, 2015 // 21:45
    süperin süperi çok duygulu ve güzel bir film izlemeden ölmeyin
  2. sem Yusuf Şubat 5th, 2017 // 00:25
    1👉Eğer bu bir Hollywood filmi olsaydı bütün Oscarları silip süpürürdü ki Holywood tarihinde böyle bir film çekilmemiştir.Dünya’nın gelmiş geçmiş en iyi savaş filmi.Filmi Hollywood dan üstün yapan savaş sahneleri degil (ki savaş sahneleri Hollywood standartlarının ustunde) filmde barındırdığı inanılmaz duygudur ve son olarak İMDBYİ şiddetle kınıyorum bü film kesinlikle bi puanın fazlasını hakediyor.benim puanın 10 üzerinden 10. 2👉Güney Kore Filmleri’ne ”inanılmaz, muhteşem, harika v.b.” yorum yapmaktan sanırım bıkmayacağım. Gerçekten muhteşem bir filmdi. Gelmiş-geçmiş en iyi ”savaş” sahnelerini içeren filmlerden birisiydi. O kadar prof. sahneler var ki hayranlıkla izliyorsunuz. Acaba ülkemizde bu filmde olan sadece 1 sahneyi içeren bir film çekilecek mi? Sahneyi bırakın silah effectini doğru düzgün yapamayıp ama milyon dolarlar alan filmlerimiz var. Yakın geçmişten Örn; Dağ II… Berbat oyunculuklar var Er Ryan çakmasının çakması bir film olmuş ve herkes ”en iyi türk filmi” olarak yorum atmış. Filmi yorumlamak yerine vatan-millet söz konusu olduğu için 10 puan vermişler. İşte bu kafayla sinema sektörü ülkemizde ölü ve yııııllllar yııılllllar geçse bile değişmeyecek. Dram, Savaş, Spor, Kültür, Tarih kokan bir film… Bu filmi izlerken bir çok dejavu yaşadım. İzlediğim 2 savaş filminden sahneler gözüme geldi çok benzettim. Hikaye gerçek olaylara dayandığı için bu alıntıları çok beğendim.

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)