1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 3,50/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Bir Ayrılık – Jodaeiye Nader Az Simin (2011)

Bir Ayrılık – Jodaeiye Nader Az Simin (2011) Türkçe Altyazılı izle

"Bir Ayrılık – Jodaeiye Nader Az Simin (2011)" için 3 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem Uğur Kasım 29th, 2014 // 12:33
    kurgusuyla oyunculuklarıyla senaryosuyla şahane bir film yapmışlar. SPOİLER.... film boyunca diğer insanların seçimlerini ve sonuçlarını anlatan bir durum var ama senarist son sahnede seçimi sizi bırakmış siz olsaydınız hangisini seçerdiniz? gerçekten mükemmel bir senaryo. film biterken yazılar ekranda akarken ve siz kızın çıkıp hangisini seçeceğini beklerken , kendinizi istemeden , elinizden olmadan seçim yaparken buldunuz değil mi? BEN OLSAM?????...:)
  2. sem esma Mayıs 3rd, 2015 // 20:31
    Kelimenin tam anlamıyla muhteşemdi.Vaktimi boşuna harcamaktan çok korktum. Ama şimdi bir ders alarak kalkıyorum. Sonunu harika bağlamışlar.Aslında orada karar verecek olan genç kız değildi filmi izleyecek olan bizleriz Burda herkes vicdanına göre hareket edecek. Bir de hamile olan kadına dikkat çekmek istiyorum.Kadın ALLLAH'TAN KORKUYORDU. Çoğumuz günlük hayatta işlediğimiz günahlara rağmen bizi yaratanı hesaba katmıyoruz. Peyman Moaadi yine iyiydi:)
  3. sem madya Haziran 23rd, 2015 // 12:32
    peyman ve layla... ikinizede.. ülkeme de iftihar ediyorum. ne iyi ki İranlı yım.

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)