1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 1,50/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Atmaca veya (Cahilliğin Umulmayan Erdemi) – Birdman (2014)

Atmaca veya (Cahilliğin Umulmayan Erdemi) – Birdman (2014) Türkçe Altyazılı izle

"Atmaca veya (Cahilliğin Umulmayan Erdemi) – Birdman (2014)" için 2 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem hakkı Ocak 29th, 2015 // 01:46
    her insanın bilgisi, kültürü, algısı, anlayışı, bakış açısı, doğal olarak bir birinden bu kadar farklı iken ne diye birbirinizi yiyip duruyorsanız ki... Söz konusu FİLM budur... beğenmek kadar beğenmemek de doğal ve olağan... hayata senin baktığın yerden, senin gibi bakmıyorsa veya Sinema adına beklentilerini karşılamıyorsa sevmezsin ya da tersi... kendi adıma bu yılın Filmleri arasında bir Birdman bir de Interstellar'dan "Sinema" adına büyük lezzet aldım... Birdman için söylenecek çok şey var: tek planda çekilmiş duran yapısı, hayalle gerçeğin iç içeliğini anlatırken kullanılan kurgunun başarısı, başta Keaton ve Norton olmak üzere ders niteliğinde ki oyunculukları ile benim için Başyapıt niteliğinde bir FİLM'dir. (keşke benim aldığım lezzeti alabilseydiniz :)
  2. sem alican Şubat 23rd, 2015 // 23:16
    Tükenmişliği ve yeniden bir şeyler yapma cabasındaki insanın dramını anlatan , iyi olmasa da ( özellikle Oscar'ı alması bir şeyi değiştirmez) normal bir film olan , özellikle Edward Norton'un filme ekstra hava kattığı , Emma Stone aslında güzel olmadığını bariz bir şekilde gördüğümüz , tiyatral etkilerin ağır bastığı , sıkıcı sayılabilecek düzeyde ağır ilerlediğini ve gerçekten çokta bir numarası olmayan bir film. Micky Rouke'un The Wrestler filmi bence bu filmden daha iyiydi.Konuları alakasız olsa da temeli aynı olan filmler bence. Birdman Notum 6/10

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)