1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan Oyla!
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Bulvar – Boulevard (2014)

Bulvar – Boulevard (2014) Türkçe Altyazılı izle

"Bulvar – Boulevard (2014)" için 3 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem Bluemavi Ağustos 30th, 2015 // 10:56
    Sanırım Robin Williams'ın son filmi.. Sırf onun için izlenebilir diyebileceğim konusu sıkıcı,ağır ilerleyen bir film.. Çok vaktiniz varsa izleyin..
  2. sem tiraje Ekim 9th, 2015 // 08:36
    çok güzel bir filmdi tek kötü yanı eşcinsel bireylerin yaşları arttıkça daha az talep görür ve daha fazla eşcinselliğini kabul etmemiş ve kabullenirse toplum tarafından yargılanacağı düşüncesiyle kimliğini gizleyen kişiler tarafından daha fazla kullanıldığını gözler önüne seren bir film olması hayat bazı farklı etnik kökenlere adil davranmasken eşcinsel toplumlara 10 katı daha sert umarım bir gün tüm dünyada herşeyden önce insan olduğumuzun farkına varılır ve ona göre davranılırız paylaşım için teşekkürler önceden hiç ziyaret etmediğim bir siteydi ama bizim gibi azınlıklara kıymet verip sitelerinde lgbtt üyeleri için ayrı bir kategori oluşturan bu siteden izliycem artık filmlerimi teşekkürler yüreği güzel insanlar
  3. sem Önder İstnbL Ekim 28th, 2016 // 21:45
    Dokunaklı film. Herkesin empatiyle anlayabileceği hayatlar var. Senaryoda 60 yaşına kadar yaşanmamış hayatın kendini gerçekleştirmesi dram eşliğinde. Akış yavaş, sinir bozucu olsa da böylesine bir tema gereği. Hikayenin travma dolu olmasından 2 günde izleyebildim ama sabrıma değdi. Bastırılmışlığın, tabunun, toplumsal baskının er geç yıkılacağını kanıtlıyor. Hiçbir sahnede basitliğe kaçılmamış. LGBT yaşamın günümüzdeki yaşanışına da yaşanmamışlığına göndermeler var.

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)