1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 4,33/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Büyük Budapeşte Oteli – The Grand Budapest Hotel (2014)

Büyük Budapeşte Oteli – The Grand Budapest Hotel (2014) Türkçe Altyazılı izle

"Büyük Budapeşte Oteli – The Grand Budapest Hotel (2014)" için 2 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem admin Temmuz 3rd, 2014 // 20:30
    Klasik bir W.Anderson filmi, bu yönetmenin filmlerini seviyor olmak gerek ki ne izleyeceğinizi bilin ve keyif sınırınız yükselsin. Bu filme bakarsak bence sıradan bir senaryo, her zamanki yönetmenliğini izledik. Moonrise Kingdom ile tarzında doruğa ulaşan yönetmene bu film pek yakışmamış. Bu adamın simetri hastalığı yüzünden sürekli takılıyorum ekrana, kadrajdaki her şey simetrik tam ortadan bölünmek zorunda, hareketli sahnelerde bile hareket eden odaktaki obje her zaman tam ortada.
  2. sem nalan Şubat 23rd, 2015 // 17:33
    Film o kadar yalın bir şekilde yapılmış ki zamanın nasıl geçtiğini anlayamıyorsunuz. Kısacası olmayacak dediğimiz türden bazen absürt olayları çok hoş bir şekilde biraz heyecan katarak tabii oyuncularında hakkını teslim etmek gerekir. Birde o kadar çok yıldız statüsünde insan var ki bir an aa şu değil miydi bu şu filmde oynamıştı diyerek kendinize IMDB'ye bakarken yakalayacaksınız. Unutmamak gerekir çeviri 10 numara olmuş emeği geçenlere teşekkür ederim. Gerçekten izleyin pişman olmayacaksınız.

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)