1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 5,00/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Çalıntı Hayat – The Words (2012)

Çalıntı Hayat – The Words (2012) Türkçe Altyazılı izle

"Çalıntı Hayat – The Words (2012)" için 1 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem film izle Mayıs 20th, 2015 // 09:02
    Güzeldi. Anlatımın içinde anlatılandan çok duraklar yani eslerin süresi sanki bir müzik gibi mükemmel verilmiş asla yapmacık değildi zaten hikaye içinde hikaye ve ayrıca hepsi birden hikaye ama Bradley Cooper'ın yaşlı adama ''I do love your book '' dediği zaman müthişti cidden ve ayrıca sonunda ki ''Sorry'' çok anlamlar içeren az ve öz cümlelerdi.Tatlıydı ama tadı yeni ve ilk aldığımızdan mıdır nedir yine de tam tanımlayamıyorum. Hikayenin sade bir şekilde anlatılması film için önemli bir artı olmuş. Hikaye içinde ki hikaye durumunu da abartıya kaçmadan anlatmışlar. Ancak Clay rolü oynayandan mıdır nedir filme biraz uymamış gibi. Bazı bölümler uzun tutulmuş bazıları da çok kısa ancak izlenmesi gereken bir film...

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)