Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Çatlak Film – Movie 43 (2013)

Çatlak Film – Movie 43 (2013) Türkçe Altyazılı izle

"Çatlak Film – Movie 43 (2013)" için 2 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem mustafa Şubat 9th, 2014 // 00:34
    Açıklamayı yazan arkadaşa bunları yazdıran hangi kafaysa bende istiyorum aynısından. Absürt hikayeleri sevmeme rağmen geçişler çok kopuktu. Buradan senaristlere sesleniyorum: Absürt hikayelerde de kurgu olabilir en azından olsa iyi olur. Açıklamada yeteri kadar spoiler var izlenebilir fakat çok şey beklemeyin derim.
  2. sem film izle Mayıs 16th, 2015 // 06:09
    Bu filme kötü diyenin zihniyetini merak ederim. Bu durum aynı aşk filmi seven birisine dünyanın en iyi aksiyon filmini versen de bu ne biçim film derler ya işte o durum geçerli. Absürtten herkes hoşlanmayabilir, filmi ciddiye alıp negatif yorum yapanlara da saygım var ama uzun zamandır bu kadar gülmemiştim. Filmde göstergeler tepetaklak kullanılarak bir çok şey anlatılmak istenmiş fakat ortalama seyircimiz bunu farklı bir kültürün komedisi olarak algılayarak pek beğenmemiş. Sert mizahı ve belden aşağı imalarıyla film her zevke uygun değil. "Funny or Die" tarzı esprilerle bezenmiş filmin, i-babe ve makineler içindeki çocuklar bölümü çok başarılıydı. Ayrıca İrlandalı cüce bölümü de çok eğlenceliydi. Bu kadar ünlü bence bu filmde eğlenmek için dahil olmuştur. Türkiye'de aynı türde "Çok Film Hareketler Bunlar" çekilmişti ama o daha edepliydi. Aileler bu filmden uzak dursun derim.

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)