1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 4,00/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle Cennetimden Bakarken – The Lovely Bones (2009)

Cennetimden Bakarken – The Lovely Bones (2009) Türkçe Altyazılı izle

"Cennetimden Bakarken – The Lovely Bones (2009)" için 4 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. sem ENGİN GÜLENSOY Mart 9th, 2015 // 14:35
  Film ne zaman konacak?
 2. sem film izle Mart 9th, 2015 // 21:06
  Koymuştuk zaten bozulmuş en yakın zamanda düzelteceğiz.
 3. sem Burcu Şubat 2nd, 2016 // 04:49
  Filmin kurgusu güzeldi ama sonu KESİNLİKLE tatmin etmedi. *SPOİLER* film zaten pek neşeli bir film değildi bunun farkındaydım ama en azından filmin sonunda kızın cesedini bulabilirlerdi..Çöplerin arasında kilitli kalmış iğrenç bir şekilde çürüyeceğine mezarı olurdu.Ayrıca adamın ölmesi sevindirdi ama ölünceye dek ne kadar kişi de öldürmüş olabilir acaba diye düşünüyorum..Öldürmediyse bile hayatının ölünceye kadar ki tüm zamanını rahat geçirdi,hapishanede olsaydı iyiydi..Nasıl polis yakalayamaz hala anlamıyorum. Sonu gerçekten ama gerçekten hiç tatmin etmedi.. Çeviride emeği geçen herkese teşekkürler
 4. sem Zehra A Ocak 7th, 2017 // 15:30
  Çoğu sitede kaldırılmış olmasına rağmen sadece sizde buldum, teşekkürler admin. Bu arada yine ciğer dağlayan bir film izledimiş oldum.Tavsiye ederim izleyin.

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)