1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 3,00/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Ceset – The Body – El cuerpo (2012)

Ceset – The Body – El cuerpo (2012) Türkçe Altyazılı izle

"Ceset – The Body – El cuerpo (2012)" için 3 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem filmden anlayan Mayıs 29th, 2016 // 04:16
    hayatimda okuduğum en boş en saçma en cahilane yorum filmden anlamadigin kesin bosuna zahmet edip o kadar şey saçmalamişsin kore sinemasında elle tutulur kaç polisiye var lan kesin bi kim ki duk ve bide old boyu falan biliyorsundur sen senin gibi filmden anlamayanlar basimiza elestirmen kesildi yaaa pes diyorum pess!!!
  2. sem admin Mayıs 29th, 2016 // 18:56
    bre hanımefendi bizim hayatımız film olmuş sen bize mi sövüyorsun ayıptır sorması? neyse o yorumu editörlerden biri yazmış bir gün bende izleyip kendi admini yorumumu yapayım bakalım. bu ne vahşi bir yorum böyle.
  3. sem ORHAN SANDIKCI Eylül 10th, 2016 // 02:22
    Gizemini ve heyecanını sonuna kadar hissettiren , sonunda ise tahminleri boşa çıkarıp, tam bir ters köşe yaptıran mükemmel bir filmdi. Mutlaka izlemenizi tavsiye ederim.

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)