1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 4,00/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Çıldırış – The Jacket (2005)

Çıldırış – The Jacket (2005) Türkçe Altyazılı izle

"Çıldırış – The Jacket (2005)" için 3 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem Kuzu Ocak 3rd, 2014 // 00:03
    Yine muazzam bir kadroya sahip olan film. Oyunculuğuna ve kurgusuna diyecek laf yok. Körfez Savaşı sırasında başından ağır yaralanan Jack hafıza problemi yaşamaktadır. Hiçbir yakını olmadığı için hatırlamakta güçlük çeker ve evine dönmeye karar verir. Dönüş yolunda otostop çekerken sarhoş bir bayana arabası bozulduğu için yardım eder. Daha sonra ikisi beraber başka bir adamın arabasına binerek yollarına devam ederler ve bir süre sonra polis çevirmesine takılırlar. Jack bir anda kendini bir akıl hastanesinde bulur ve polis memurunu öldürmekle suçlanmaktadır. Dr. Becker'ın birçok deneyine maruz kalan Jack sonunu kestiremediği bir yola girmiştir.
  2. sem deryaprnss Nisan 2nd, 2014 // 14:32
    Film muhteşem çok güzel. 2. bölümün son 30 dk dan sonrası kapanıyor. Sonunu başka yerde izlemek zorunda kaldım.
  3. sem deryaprnss Nisan 2nd, 2014 // 14:49
    Film muhteşem. Herkese tavsiye ederim. (2. yarıda sorun yok açılıyor)

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)