1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 3,92/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle Deadpool (2016)

Deadpool (2016) Türkçe Altyazılı izle

"Deadpool (2016)" için 4 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. sem admin Şubat 23rd, 2016 // 06:19
  Dublaj olabileceği kadar cesur, çokta güzel olmuş. Artık bunların aşılması gerekiyor. Filmin ruhunu öldürüyordu bu "lanet olsun" çevirileri. Umarım diyaloglar artık böyle aslına sadık kalarak çevrilir. Deadpoolun zaten başkalarına iyi görüneyim herkes bana ooo ne beyefendi adam desin diye bi derdi yok ki. Kafasına ne eserse onu yapan biri, kahramanlık iddiasında da değil, hatta hiç sevmiyor kahramanları. Eğer eski dublajlar gibi olsaydı kesinlikle film Türkçe dublajlı haliyle izlenmezdi. Ama bu haliyle çok güzel olmuş, amacına da ulaşmış. Filme gelince kesinlikle sinemaya verdiğiniz parayı hak ediyor, çok güzel bir anti kahraman filmi olmuş. Ananızla, babanızla, sevgilinizle değilde; arkadaşlarınızla gidilince daha rahat keyif alabileceğiniz çok eğlenceli bir film, aksiyonu da bonusu olmuş.
 2. sem ramazan Aralık 28th, 2016 // 09:05
  ferrari player hata yapmış patları güncelleyin kolay gelsin
 3. sem admin Aralık 28th, 2016 // 18:43
  bir çok playerda o sıkıntıyı çözmeye çalışıyoruz. şimdilik alternatif ve tek parçalara yönelelim lütfen. son durum: düzelmiş herhalde?
 4. sem Görkem Dal Ocak 17th, 2017 // 11:21
  Muhteşemmmmm

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)