Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Bizi Kötüden Koru – Deliver Us from Evil (2014)

Bizi Kötüden Koru – Deliver Us from Evil (2014) Türkçe Altyazılı izle

"Bizi Kötüden Koru – Deliver Us from Evil (2014)" için 2 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem CANAN Ekim 16th, 2014 // 18:13
    UZUUN ZAMANDIR BEKLEDİĞİM FILM...ÇOOK İYİİ.MUTLAKA AMA MUTLAKA İZLEYİN..
  2. sem turgut Ekim 18th, 2014 // 15:32
    Filmi SİNEMADA izledim, çünkü gerilim türü filmler SİNEMADA izlenir, bu tür filmlerin en önemli unsuru ses efektleridir. Filmi yemek yerken 10 arkadaşıyla izleyen insan zaten korkmaz!!! Sinemayı boş ver eve 5 1 kur son ses filmi izle, o da olmadı tak kulaklığı, evde yalnız ol ışıkları kapat geç pc ekranını çek karşına, hala gerilmiyorsan seni bir incelemek lazım arkadaşım. Korkmaktan değil gerilmekten bahsediyorum bu arada, insan gerilmeyi kontrol altına alamaz, her türlü gerilirsiniz, bööö den kimse korkmaz, bööö çıkma İHTİMALİnden bir insanın bütün sinir ve eklem yerleri istem dışı gerilir. Şunu demek istiyorum, bir gerilim korku türü filmleri eleştirmeden önce, filmi elverişli ortamlarda izlemek lazım. Geriliyorsanız film tamamdır, amaç zaten gerilmeniz...

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)