1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 5,00/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Derinin Altında – Under the Skin (2013)

Derinin Altında – Under the Skin (2013) Türkçe Altyazılı izle

"Derinin Altında – Under the Skin (2013)" için 3 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem admin Temmuz 3rd, 2014 // 20:32
    Scarlett Johansson hayranlarının izlemesini tavsiye edebilirim sadece. Film süresince devamlı bir evet olacak yada olmalı beklentisindesiniz. Fakat ne yazık ki üzücü olarak zaman kaybı olarak niteliyeceğim ben...
  2. sem caner Temmuz 15th, 2014 // 00:00
    20 dk sabredebildim. İleri sarıp baktım 1 saat sonra bile halen arabadaydı. Bu nasıl bir filmdir sabır taşı bile çatlar.
  3. sem engin Ağustos 4th, 2015 // 18:11
    Mükemmel bir film benim diyen yönetmen böyle kompozisyon yaratamaz. O geçişler kusursuz olmuş. Yorumlara gülmekten başka yapacak birşey yok romanını bilmiyorum ama birazda yönetmenin gözüyle bakmak gerek sinema zaten bakış açısının farkını temsil etmez mi? Bu açı büyülü insanı içine hapsediyor. Tşk

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)