1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 4,00/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle Dokuz Buçuk Hafta – Nine 1/2 Weeks (1986)

Dokuz Buçuk Hafta – Nine 1/2 Weeks (1986) Türkçe Altyazılı izle

"Dokuz Buçuk Hafta – Nine 1/2 Weeks (1986)" için 5 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. sem mabolgun Nisan 7th, 2014 // 17:39
  Sinemada kaçırmış izleyememiştim ileride keyifle izlerim demiştim. 58. Dk. da ara verdim alaska frigo... Sadece erotizm değil nasıl müzikler ama... Ayıptır söylemesi 150 ekran plazma bir o yeni ama diğerleri sağlam çakma ;) HDMi na Çin malı android multimedya çaktım, TV'nin HDMisine bitpazarından 8+1 yamaha dolby anfi caktım gene bit'ten eski kule kolonları topladım, DVD ve uyduyu da entegre ettim. Bitpazarı yada sağlam 2. elcileri gezin arkadaşlar %10 maliyetle vitrinlere gülersiniz. Aklınızı sevim kazıklanmayın... Ukalalık, snob'luk değil bu dünyaya 1 kez geliyoruz zengin olmasak da daha keyifli yaşayabiliriz. Bu arada: film 10/9,5 beş yıldız ;) 2035'te bile izlenir... Şeytan Çıkmazı da on numaradır, tavsiye ederim. Mickey akıllı olsaydı Marlon'un izinden giderdi ada bile alırdı keş oldu helak oldu.
 2. sem mabolgun Nisan 8th, 2014 // 10:05
  Lütfen yanlış anlaşılmasın, yıllarca eşek gibi çalışıp eşek gibi yasadıktan sonra emekli oluyorsun, ancak taksitle bir televizyon alıyorsun. global emeklilerin fink attığı emeklileri world travel channel'dan izliyorsun bir de onca yıl gitmediğimiz kaçırdığımız filmleri sağ olun sizin sayenizde izleyebiliyoruz. Bence siteniz çok geniş bir spektruma hitap ediyor. Dileğim izleyicileri de elit olsun. Yalnız tekrar su on click adds virutik sitelere linkliyor lütfen önlem alın, saygılar.
 3. sem admin Nisan 8th, 2014 // 22:07
  mabolgun, yaptığın yorumlar için teşekkürlerimizi iletiyoruz. Ancak reklamları mecburen açtırmak zorundayız ki yayın hayatımız devam etsin. Bizim de herhangi bir sponsorumuz olmadığı için böyle reklam firmalarına sırtımızı dayamak zorunda kalıyoruz. O yüzden bırakın 10 sn açılsın o ekstra sayfa sonra kapatın seyre devam edin. :)
 4. sem mabolgun Nisan 10th, 2014 // 16:07
  Rica ederim sizde haklınız. No problem, surf'e çıkan board'unu alsın;) iyi yayınlar.
 5. sem admin Nisan 11th, 2014 // 05:10
  Eğer otomatik olarak bir indirme yaparsa herhangi bir web sitesi bizim ki de dahil kesinlikle detaylarını okumadan onay vermeyin.

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)