1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan Oyla!
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Drakula Başlangıç – Dracula Untold (2014)

Drakula Başlangıç – Dracula Untold (2014) Türkçe Altyazılı izle

"Drakula Başlangıç – Dracula Untold (2014)" için 3 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem Cengizhan Kasım 12th, 2014 // 16:00
    Uzun zamandır bu siteden film izliyorum. Doğal olarak izleyeceğim film hakkında ön değerlendirme yapabilmek için filmin künyesine bir göz atmak istiyorum. Fakat şu "açıklama" adını verdiğiniz fakat açıklamayle gram alakası olmayan, bariz bir şekilde sinemadan anlamadan amatörce yazılmış küçük eleştiri yazılarınız siteyi de filmleri de küçük düşürüyor.
  2. sem film izle Kasım 13th, 2014 // 04:01
    Açıklamada da belirtilmiş olduğu gibi bir kullanıcının yorumu olduğu yazıyor. Ne mutlu ki bize sitemizden seyrediyorsunuz ancak yorumlar bırakarak bizim eksik kalan açıklama yetersizliğinde destek olmanızı isteriz. Açıklama için özür dileriz.
  3. sem sinan Ocak 19th, 2015 // 09:33
    1 puan verebildim, o da film olduğu için, şimdi bazı dünyayı düz görmeye alışmış yarım hümanist arkadaşlar diyecekler ki neymiş efendim, milliyetçi duygularla izlemeyin; o zaman bu arkadaşlara bir önerim olacak sizin annenizin hayatının anlatıldığı bir filmde, anneniz hafifmeşrep, sırf gücü elde etmek için Lordların altına yatan bir tip olarak filme alınır da siz filmi izlerken halen çekilen filmi sadece oyunculuk ve kamera olarak değerlendirebiliyorsanız, size tavsiyem bir sonraki seride sizi de filme çekerek sanatın doruklarına taşımalarını ümit edin :)

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)