1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 2,00/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Dünya Savaşı Z – World War Z (2013)

Dünya Savaşı Z – World War Z (2013) Türkçe Altyazılı izle

"Dünya Savaşı Z – World War Z (2013)" için 3 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem BURAK DEMİR Nisan 9th, 2014 // 16:28
    Film tek kelimeyle mükemmel. Konusu sıradanlıktan çok uzak.
  2. sem Bahadır Nisan 22nd, 2014 // 22:20
    Film aşırı derecede ibret içeriyor,izlerken bir kez daha imanım tazelendi.Sonsuz teşekkürler admin!bir!11!!
  3. sem Caner Temmuz 4th, 2014 // 16:35
    şu 2000 li yıllardan sonra zombileri koşturma meselesinin suyunu çıkardılar. nerdeyse hemen hemen her zombie filminde zombiler maşallah tazı gibi koşuyorlar.. zombilerin ağır yürümesinin sebebi eklemlerindeki denge problemi ve enerjilerini muhafaza etme gerekliliği.. 2000 li yıllardan sonra çekilen çoğu zombie filminde bu tabuyu yıktılar maşallah adamlar tazı gibi km lerce koşuyor.. world war z de o tip uzantılı filmlerden biri olmuş.. ben brad pitt ve çekim tarzını görünce brad pittinde yaşı artık baya var ama karizmatik adam yaşını göstermiyor ondan merak etmişdim.. kafamda iki soru vardı ya aksiyonu düşük konusu yüksek yada tam tersi konusu düşük aksiyonu yüksek ama ilki oldu.. şu israil meselesine gelince olayı bu kadar siyasi görmeyin kafadan o siyasi görüşleri atıp birz filme odaklansanız İsrail'in neden geçtiğini anlaycaksınız.. konunun İsrail ile ilgisi yok adam diyor biz ilk Hindistan'da karşılaşdık b virüsle ama kimse gibi iplemedi v.b .. filme dönersek film belli ki giriş filmi bu filmin 2 si gelir ama brad pittli ama brad pitt'siz ikincisi gelir çünkü sonunu açık bırakmışlar senaryonun zaten sonunda brad pitt diyor savaş yeni başlıyor diye belli yani filmin ikisi çıkar.. bence şu tazı gibi koşmaları olmasa son yıllarda çevrilmiş en iyi zombie filmlerinden biri on üstünden 8 alırı var ama şu koşuşturmaca olduğu için bir puan oradan kırıyorum on üstünden 7.0 benden alır..

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)