1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan Oyla!
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Dünya: Yeni Bir Başlangıç – After Earth (2013)

Dünya: Yeni Bir Başlangıç – After Earth (2013) Türkçe Altyazılı izle

"Dünya: Yeni Bir Başlangıç – After Earth (2013)" için 1 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem film izle Mayıs 16th, 2015 // 06:11
    Filmde çok güldüğüm yerler oldu, zaten oğlunu ünlü etmek için yapması bir kenara sen uzay gemisi ile geliyorsun her teknoloji mevcut neden hala "kılıçla" dövüşüyorsun. Yok mu lazer tabancan ilerden atan bir şeyin. Ursa'ya karsı yarı çıplak ilkel biri çıksa bile bir ok-yay sapan yapmayı akıl eder. İzledik mi, sonuna kadar izledik. Sıkılmadan izledik ancak çok bariz mantık hataları film sonu arkadaşlarla gülmeye, saçma sapan espriler yapmamıza sebep oldu. Sonuç olarak bu filmi 3-4 gün sonra hatırlamayacağım. GTA V oyununda bile bir hayvan figürü bu kadar basit değilken, bu bilim-kurgu filminde nedense hayvan figürleri çok basitti. Senaryo da her zamanki senaryoları aratmayacak kadar basitti. Biraz Stargate izleselermiş daha izlenesi bir film çıkarabilirlerdi. Organik bir gemi yapmaya çalışmışlar ama SG de ki wraith gemisinin yanında çok sönük kalmış. Dünya'ya döndük diyor dünyada ki medeniyetten hiç iz yok ilginç belki Planet Apes gibi medeniyetten bir iz gösterirler dedim ama nafile.

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)