1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 4,22/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle Yarının Sınırında – Edge of Tomorrow (2014)

Yarının Sınırında – Edge of Tomorrow (2014) Türkçe Altyazılı izle

"Yarının Sınırında – Edge of Tomorrow (2014)" için 5 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. sem Murat K Haziran 23rd, 2014 // 18:51
  Görüntü kalitesi hariç mükemmel bir film.
 2. sem nehill Temmuz 8th, 2014 // 14:19
  iyi filmdi..
 3. sem kamil Temmuz 9th, 2014 // 18:52
  Kesinlikle güzel film, çok kaliteli yapım; ama bu esinlenme gerçeğini değiştirmez. Film; Source Code ve Crysis (oyun)'da ağır esinlenmeler içeriyor. Bunlar sadece benim izlediklerim eminim daha başka da vardır. Yalnız bunlara rağmen onları birleştirip, satmayı, eğlendirmeyi biliyor film. Salondan çok tatmin olarak ve kaliteli bir film izlediğimi bilerek çıktım.
 4. sem film izle Eylül 13th, 2014 // 01:13
  Gayet güzel ve sürükleyici. Bir başyapıt değil, fakat orada saydığı filmlere de tıpa tıp benzemiyor kendine has bir özgünlüğü var. İzlerken yazısında adı geçen filmleri izlememe rağmen direk bi benzerlik düşüncesine sokmadı beni. *****spoiler***** Bazen tekrar tekrar başa sararken artık sıkılıcam diyorsunuz ama bi anda gelen sahneler sizi etkilemeye yetiyor.
 5. sem Devran Eylül 28th, 2014 // 19:58
  Beklediğimden çok daha iyi çıktı film. Çoğu kişinin de dediği gibi senaryo çok akıcı. Soluksuz seyirlik bir film. Tom abimiz de her zamanki halinin aksine kendisini fazla kasmadan, güzel,doğal bir oyunculuk sergilemiş. Burdan kendisine puanım 10 qanqa. Full metal b. çok güzel düşünülmüş. Küçük ama hoş bir ayrıntı. Alfa ve omega olayını çok beğendim. Mantıklı geldi. Uzaylıların zamana hükmetme fikri filmin en çok beğendiğim kısmı. Yanlız uzaylılar fazla hızlı hareket ediyorlar. Daha detaylı çekim yapılsa daha şık olurdu bence. Neyse olayın özü iyi film, güzel fim. Bu devirde pek iyi filmler çıkmıyor. O yüzden kıymetini bilelim. Sahip çıkalım dedeye :) 7,5/10

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)