1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 4,67/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Escobar: Kayıp Cennet – Paradise Lost (2014)

Escobar: Kayıp Cennet – Paradise Lost (2014) Türkçe Altyazılı izle

"Escobar: Kayıp Cennet – Paradise Lost (2014)" için 2 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem ceyda Şubat 21st, 2016 // 01:09
    hayatımda izlediğim en kötü filmdi pablo escobar gibi bi efsaneyi anlatamamışsınız gerçekten rezildi
  2. sem hakan Mart 11th, 2016 // 19:52
    Arkadaşlar hemen altımda bulunan bu saçma yoruma kulak asmayın, arkadaşımız maalesef filmi tamamen yanlış anlamış. Eğer Pablo Escobar diye yanıp tutuşuyorsanız biyografi niteliğinde ve medyanın gözünden aktarılan diziyi izleyebilirsiniz. Hapisaneye girmesinden sonrası değil öncesini görüyorsunuz. Ama bu film sizi ailenin içine sokuyor ve Pablo'yu medyanın gözünden değil, onu başta tanımayan Nick'in bakış açısına oturtarak daha yoğun bir şekilde inceliyor. Seyirciyi bile Nick'in durumuna sokuyor bunu yaparken. Filmi bilmeden ve Pablo Escobar'ı tanımadan izlerseniz film bitince kim olduğunu anlıyorsunuz yani. Böylece onu tanrılaşmış bir mafya olarak değil, daha insani yönüyle kavrayabiliyorsunuz. Yaptıklarını ailenin dışındaki bir yabancının bakış açısıyla algılıyorsunuz. Bu filmi biraz gerilim türüne kaydırıyor. Bu gencin aradığı cennet yavaşça kayboluyor. Kolombiya'daki dev dalgalar yaşayacaklarının habercisi oluyor. Tavsiye ederim, vaktiniz kesinlikle boşa gitmeyecek. Tek gereken filmi izleyip analiz edecek zihinsel becerileri barındırmanız. İyi seyirler, admine teşekkürler.

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)