1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 5,00/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle Gece Hayvanları – Nocturnal Animals (2016)

Gece Hayvanları – Nocturnal Animals (2016) Türkçe Altyazılı izle

"Gece Hayvanları – Nocturnal Animals (2016)" için 7 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. sem jay Aralık 27th, 2016 // 01:30
  film nerede abi? reklami geç diye elli kere tuşa bastiriyorsun da film nerede
 2. sem Hadiye Aralık 28th, 2016 // 12:31
  Altyazının altındaki Japonca yazı görünmez olamıyor mu acaba?
 3. sem admin Aralık 28th, 2016 // 18:43
  maalesef elimizdeki en iyi görüntü bu
 4. sem Kutay Ocak 4th, 2017 // 11:08
  Dostum elinizdeki en iyi görüntü bu da, bu görüntüyle sesin tutmamasını ne yapacağız ??
 5. sem Dicle Uludağ Ocak 6th, 2017 // 16:37
  (Spoiler var, ama olmasa ne olur, filmin kesilmemiş orjinal versiyonu yok burada zaten). Youtube'dan açıklama videolarını izlerken gözlerimle bu filmin buradaki versiyonundan sansürlenmiş çok önemli sahneleri gördüm. Film, yukarıdan otoyol görüntüsüyle açılmıyor. Şişman ve çıplak kadınların kendini teşhir etmesinden ve sanat galerisinde yüzü koyun yatan çıplak ve hiper realistik kadın heykellerle açılıyor. Bu birincisi ve filmin semboliğinin en önemli başlığıydı. Amy'nin karakterinin tam tersi olarak sunulmuş o şişko kadınlar. Onlar özgür ve canlı iken, Amy'nin karakteri mutsuz ve donuk olarak gösterilmiş. Ama o sahne olmadığı için bununla ilgili herhangi bir ipucu alamıyoruz. Amy'nın karakterinin kocasının yazdığını okuyup "bence kendinle ilgili yazma" dediği sahnedeki kırmızı kanepe de önemliymiş, ama biz bunu da göremedik. Kocasının 19 yıl sonra eve yolladığı diğer romanı okurken, kadınların öldürülme sahnesinde müzik zaten atlıyor, oradan kesildiği belli. İşte, orjinalinde o iki kadın çıplak olarak kırmızı bir kanepede bulunuyor. Mermer gibi beyaz bedenler, kızıl saçlar ve kıpkırmızı bir koltuk. Filmin sanatsal sembolizmi. Neden internette de sansür var? Şişman çıplaklık ve beyaz kadın poposu görmek neden yasak? Bu sansürler dolayısıyla aşırı sembolik ve minik detaylardan oluşan bu sanatsal filmin hiçbir anlamı kalmıyor tabii.
 6. sem Berk. Şubat 8th, 2017 // 00:57
  @Uludağ filmi az önce izledim tamda anlattığınız gibiydi hiç bir kesinti, sansürle karşılaşmadım
 7. sem admin Şubat 8th, 2017 // 02:31
  yeni bir sürüm geldi o nedenledir berk

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)