1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 3,67/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle Geceyarısı Ekspresi – Midnight Express (1978)

Geceyarısı Ekspresi – Midnight Express (1978) Türkçe Altyazılı izle

"Geceyarısı Ekspresi – Midnight Express (1978)" için 7 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. sem skry Nisan 13th, 2014 // 07:24
  Çok saçma bir film... Neden yasaklamışlar anlamadım... Oyuncular Maltalı ve İtalyan, film Malta'da çekilmiş zaten... Gerçek hikaye deniyor ama aslında sadece bir saçmalık... Domuzların kendilerini üstün görme ihtiyacından kaynaklanmış bir film...
 2. sem admin Nisan 13th, 2014 // 10:33
  Oyunculukları konusunda katılmıyorum bence gayet iyi iş çıkarmışlar, skry. Üstelik yaşanmış bir hikaye ve saçmalık değil. Yasaklanma sebebi de Türkiye Cumhuriyet'ini karaladığı düşünüldüğü için. Tek yasaklı olduğu ülke doğal olarak.
 3. sem birisi Aralık 20th, 2014 // 23:10
  sanki böyle seyler bizde hic olmamisda yalan karalama vs diye tepki gösteriyoruz :) belki filmde abarti olabilir yer yer ama yalan bunlar bizde olmaz demek asil sacmalik..
 4. sem lagethra Mayıs 19th, 2016 // 18:45
  Türkiye'de gösterime girmedi film, sebebi aşikar. 300 Spartalı'da iran'da iran' da yasaklanmıştır, persleri öcü gibi gösterdiğini herkez kabul ediyor zaten :))
 5. sem rextayf Mayıs 21st, 2016 // 13:51
  amınakoyım sanki amerikada iyilik meleği aynı olayı orada yapsak nah çıkarız içerden birazda abartıya kaçıp türkleri barbar göstermiyi ele almışlar
 6. sem filmci Ağustos 24th, 2016 // 16:47
  1-)mahkeme sahnesinde hakim ne dedi anlamadım 2-)tamam herşeyi kötüle ama yemeklere laf etme 3-)hiç birimiz sokak ortasında entari giymeyiz 4-)Niye türkler hep tipsiz karekterlerden seçilmiş 5-)bunu çeken Türkiye'ye gelip gezip öyle çekseymiş filmi izleyin ama berbatlığından ve Türkiye kültürenden tek bir yer bulamıycaksınız yani filmde geçen yerler Türk sadece adıyla :))))
 7. sem Sinem Ekim 9th, 2016 // 17:10
  Film bariz bir şekilde Türkiye yi ve Türkleri aşağılıyor. Senarist Oliver Stone, seneler sonra senaryoyu abartarak yazdığını kabul etmiş ve Türk halkından özür dilemiş. Aynı şekilde hikayesi anlatılan Billy Hayes de öyle. Filmi izleyen herkesin Türkiye den nefret etmesine sebep olduğu için kendini üzgün hissetmiş. Yönetmen Alan Parker ise hiç özür dilememiş fakat şimdi olsa bazı şeyleri farklı yapacağını dile getirmiş.

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)