1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 5,00/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle Ghostbusters: Hayalet Avcıları (2016)

Ghostbusters: Hayalet Avcıları (2016) Türkçe Altyazılı izle

"Ghostbusters: Hayalet Avcıları (2016)" için 4 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. sem berk bayraktar Temmuz 25th, 2016 // 03:23
  Diğer sitelere göre çok hızlısınız film ekleme olayında, tebrikler. Yeri geldi eleştirdim de ama bu konuda hakkınızı vermek gerek
 2. sem admin Temmuz 25th, 2016 // 04:09
  çevirisi henüz gelmedi ama yine sövün beklemedeyiz
 3. sem Kerem Eylül 23rd, 2016 // 09:53
  Rezaletti resmen , tbi sevenler cikacaktir, ama eskisinin aynisini ve kadin versiyonu kotu oyunculukla birlesince ise yaramamis
 4. sem admin Eylül 27th, 2016 // 07:38
  Şehir efsanesi haline gelmiş GB3 ü beklerken sadece kadınlardan oluşan bir ekibi gördüğümde hayal kırıklığı yaşamıştım. Ama çok iyi kurtarmışlar. Tam olması gereken gibi bir yeniden uyarlanma olmuş. Eski karakterlerde yer yer ufak roller verilmiş. Komedi unsuru iyi harmanlanmış. Eski filmlerle kıyaslamak anlamsız. O kadro efsaneydi. Her hareketleri, her mimikleri gerçekçiydi. Zaten adlarını da altın harflerle yazdırdılar. Biraz daha fazla rol verselerdi seyirciler eski kadro ile yeni kadroyu kıyaslayıp yeni kadroyu yerin dibine sokarlardı. İyi bir film oldu. Umarım devamı da gelir. Çok güzel başladılar. Hiç sevmediğim Melissa McCarthy yi bile çok sevdim.

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)