1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 5,00/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle Godzilla (2014)

Godzilla (2014) Türkçe Altyazılı izle

"Godzilla (2014)" için 5 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. sem admin Temmuz 3rd, 2014 // 20:33
  Film boyunca Ken Watanabe'nin acemi oyuncular gibi hep ama hep şaşkın gergin ablak ablak bakışı Godzilla ve canavar çetesinden çok daha fazla hasar bıraktı bende. Bir gün bu canavarlar cidden Hollywood'un başını yiyecek bu böyle gitmez artık. Benden söylemesi,6 yaşındaki çocuklar bile canavara doydu.
 2. sem Murat K Temmuz 7th, 2014 // 17:13
  Film gerçekten kötüydü.
 3. sem pınar Eylül 3rd, 2014 // 02:03
  he bu arada beni genel olarak bu kadar kötümser kılan senaryo değildi. olabilir farklı bir bakış açısı ile Godzilla aslan ormanların kralıysa ben dünyanın kralıyım diyebilir yani. ama tasarımlar bu kadar iğrenç olmaz ya Godzilla ayı mıydı dinazor muydu hadi Godzilla'ya tamam diyelim diğer sıçanlar neydi öyle aman Allah'ım. tasarımı yapan ekip herhalde işi yetiştiremedi veya asıl tasarıma son dakika bir şey oldu da ilk oluşturulan herhangi bir tarafı düzenlenmemiş kabaca tasarımları kullanmaya karar verseler bu kadar olur. bir ara zaten o leylek bacaklarıyla yükselip kafasıyla ısırma sahnesi vardı arkadaşımın 3 yaşında oğlunun oyuncak hayvanını eliyle oynatıp diğer oyuncak hayvanını ısırıyormuş yapması gibiydi orada koptum zaten. adamlar biyorobotik bir varlık oluşturmuş sanki ya. tasarımcılarına tavsiyem bari biraz Avatar izleseydiniz be kardeşim.
 4. sem ekrem arda Ocak 7th, 2017 // 17:34
  Çok güzeldi bence şahaneydi bence izleyin pişman olmazsınız.
 5. sem deniz b Şubat 2nd, 2017 // 19:25
  2 saatlik filmde topu topu 20 dakikalığına godzillaya yer verilmiş, onda da doyurucu bir sahne yoktu. daha iyi bir film çevirebilirdin hollywood

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)