1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 4,67/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Galaksinin Koruyucuları – Guardians of the Galaxy (2014)

Galaksinin Koruyucuları – Guardians of the Galaxy (2014) Türkçe Altyazılı izle

"Galaksinin Koruyucuları – Guardians of the Galaxy (2014)" için 3 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem muzaffer Kasım 17th, 2014 // 09:58
    Bu filmi zaman bulamadığım için ve nedense pek izlemek istemediğim için sinemaya gitmemiştim.Burada inanılmaz abartı yorumlar vardı ve büyük bir beklenti içinde kendime güzel bir ortam yaratarak filmi izledim.Kendi açımdan hayal kırıklığıydı.Karakterler saçma sapan yorumlanmış geldi bana.Avengers'ın yanından bile geçemez.Kaldıki şahsi fikrim captain america , ironman,thor'un solo filmleri çok çok daha iyi.Sırf uzayda geçen star wars temalı değişik bir film olmuş.İzlenirmi kesinlikle ama sadece vakit geçirmek için. 7/10
  2. sem melda Kasım 19th, 2014 // 00:25
    Her şey iyi güzelde son sahneler Smallville tadında olmayaydı iyiydi. İzleyenler bilir Clark süper güçlerini milyarda bir olacak şekilde başkasına kaptırır. Güçlerini ele geçiren salak direk onu öldüreceğine, aynı yere gidip aynı şeyin olmasını bekler. Kötü abimiz :) ele geçirmiş dünyanın en önemli gücünü emme kıçı kırık bir bombaya teslim oluyor. Kötü adamın embesil olduğu hiçbir film zevk vermez. Bebe filmi diyenlere de hak veriyorum o yüzden. ak. Esprilere gelince, biraz zayıflar ama gene idare ediyor. Dediğim gibi bu kötü adam işi önemli, çok şey mi istiyoruz. Az biraz beyni olsun kötülerin. 8.5 da bu filme çok.
  3. sem Davros Temmuz 28th, 2016 // 11:52
    Pardon ama bir bok bilmeden her boku biliyormuş yaptığınız yorumlara sıçayım.

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)