1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 4,50/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Gummo (1997)

Gummo (1997) Türkçe Altyazılı izle

"Gummo (1997)" için 3 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem ırmak gökçe çelen Eylül 18th, 2014 // 18:03
    white trash fragmanı olmuş film...amerikada bunlar da oluyor demenin ötesinde,toplumsal parçaları kimi yerde belgesel havasında biraraya getrmiş yönetmen...geniş bir çağrışım yelpazesi var,hiçbir şey yapmamanın bir şey yapmaktan iyi olduğunu işlemiş de denebilir bu çağrışımların ötesinde...sınırları zorlamak isteyenlere göre olup,kedi severlerin izlememesini öneriyorum...
  2. sem Orama Gummo Burama Gu Aralık 29th, 2015 // 21:09
    OFFFFFF işte sanat budur. KEsin izleyin
  3. sem Ersin Mart 2nd, 2016 // 10:59
    İnsanda Daha Önce Hissetmediği Duyguları Uyandıran Avangart Akımına Ait muhteşem izlenesi bir film. Pembe tavşankulağı takmış, tuvalette akordeon çalan yarı çıplak bir çocuk, meme uçlarına bant yapıştırıp çekmeyle memelerini büyütmeye çalışan iki kız, sokaklardan topladıkları kedileri suda boğan ya da tabancalarıyla öldürüp kilo başına Çin restoranlarına satan ve kazandıkları parayla özürlü kardeşini satan adama gidip özürlü bireyle ilişkiye giren iki genç, tornadonun etkisiyle mahvolmuş bir kasaba ve bu yıkımdan sonra normal insan yaşantısı formundan yavaş yavaş uzaklaşan insanlar.. Akıllara zarar, sinir bozucu, farklı bir film.

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)