Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Yüce Sezar! – Hail, Caesar! (2016)

Yüce Sezar! – Hail, Caesar! (2016) Türkçe Altyazılı izle

"Yüce Sezar! – Hail, Caesar! (2016)" için 2 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem nuri Şubat 17th, 2017 // 03:01
    tamam para kazanmanız lazım anladıkta sırf filmin play tuşuna basabilmek içinde 128 tane reklamı gecmek zorunda neden bırakııoruz sayın admin ..................... (buralar hep küfür) canım admin sevgiler saygılar benden sana.
  2. sem admin Şubat 17th, 2017 // 16:17
    bak nuri kardeş standart bir sinema salonuna gitsen min 15 dakika reklam gösterimi var. ikinci part sırasında bir 15 dakika yine reklam. yani kafadan 30 dakika zorunlu reklam var. biz size ev rahatlığında izleme imkanı sunuyoruz sen player reklamlarından şikayet ediyorsun. o reklamların bizle alakası yok, bizim reklamlar sadece b*his üzerine. neyse alternatif çözümler var bunlara da istersen bir araştır derim.

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)