Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle Herkül: Özgürlük Savaşçısı – Hercules (2014)

Herkül: Özgürlük Savaşçısı – Hercules (2014) Türkçe Altyazılı izle

"Herkül: Özgürlük Savaşçısı – Hercules (2014)" için 4 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. sem ytknmt Ekim 23rd, 2014 // 02:08
  Filmi sırf dwayne johnson için izledim bende. Güzel filmdi ama filmi baştan sonuna kadar ne olacağını bilerek izledim sanki. Hiç bir süpriz olmadı. Kurgu iyi değildi. Efektler normaldi. Oyunculuklar iyiydi. Kahinin Hercülü kendine getirdiği sahne güzeldi. Kısacası boş zamanda izlenebilir bir film :)
 2. sem demet Ekim 23rd, 2014 // 18:00
  Bilindik Herkül filmlerinden oldukça uzak ve gerçekten eğlendirici bir film, küçük bir kaç hatası vardı Dwayne Johnson'ın kostümü adamın vücudunu küçük göstersin diye yapılmış sanki. Adamda 3 kişilik kas var kostüm bebe kostümü gibi kalıyor. İkinci olarak bazı savaş sahneleri çok abartılmıştı. Onun dışında harbi çok iyiydi senaryosu daha gerçekçi oyunculukları muadili filmlerden çok daha iyiydi. Sizi sıkmadan beğenerek izleyebileceğiniz seyirlik bir film olmuş.
 3. sem timur Ekim 25th, 2014 // 22:19
  Her zamanki mantık: Film keyif veriyor mu? Evet veriyor. Türünün örneklerinden "Troy" ve "300 spartan" gibi filmlere hayli yakın. Bilinen bir mitolojik kahramanı yeterince destansı anlatamıyor. Anlatmak istediği mitolojinin aslında gerçek hayattan esinlendiği. Ben bunu çıkardım. Efektler de gayet yeterliydi. Sayın "Crocus" un dediğine katılıyorum: "Dwayne Herkül'den beklediğimi bana verdi."
 4. sem bekir Kasım 14th, 2014 // 15:52
  Tamam iyi güzel de yani arkadaş yıl olmuş 2014 hatta yakında 2015'e gireceğiz bir adam gibi Hercules filmi çekemediler. Yani hadi bu neyse de hele bundan önce çıkanı daha da vahim haldeydi. Bu filmde yani biraz konuya farklı yaklaşmış olayları mantık çerçevesine oturtmuşlar felan ama yok yani ama beklentileri karşılamıyor. Ayrıca arkadaş o nasıl Hercules yahu? Tamam Dwayne Johnson'ı ben de severim beğenirim ama kardeş bu Hercules. Ne biçim Yunan bu adam esmer esmer. Belki klişeleri yıkmaya çalışmışlar ama arada çok sırıtıyor. Spartalı karakter de aynı şekilde hiç olmamış. Kısacası film vasat seviyede ama izlenebilir.

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)