1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 3,67/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle Kahraman – Hero (2015)

Kahraman – Hero (2015) Türkçe Altyazılı izle

"Kahraman – Hero (2015)" için 6 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. sem ERGÜN Kasım 13th, 2015 // 02:04
  Rica etsem eklediğiniz her filme 720p kalitesinde mail.ru player yada VK player eklermisiniz..filmleri 720p kalitesinde İDM ile bu iki playerden sorunsuz indiriyoruz.dİğer player’lerde ya pixel kalitesi düşük oluyo yada indirmiyo. Umarı ilgilenirsiniz! Emekleriniz için Teşekkürler
 2. sem admin Kasım 13th, 2015 // 11:24
  dostum indirmek yerine online izlesen anlarım da, online sitesinden indirip izlemek nedir ya!
 3. sem Ergün Kasım 13th, 2015 // 12:30
  Eminim benim gibi filmleri indirip izleyenler çoktur. İndirme sitelerinden indirmeler uzun sürdüğü için İDM yoluyla online izleme sitelerinden indirmek daha kolay... Ve ben iyi filmlerin çoğunu Hard disc'imde tutuyorum.(Zamanı gelir filmler sitelerden silinir ama benim netten silinen filmi indirdiğim için tekrardan arama derdim olmuyo.) Aynı zamanda bu bende bir alışkanlık. İndirmeden izlemeyi tercih etmiyorum. piyasada bir çok film sitesi de var ama ben bollywood filmleri de sevdiğim için.. Hint filmi indirip izleyebileceğim bir kaç site var... Sizde sitenizde hint filmlerine yer verdiğiniz için tercihlerimden birisiniz. (Tarayıcımın yer imlerinde kayıtlısınız) Ve beni anlayacak bir site arıyorum. Tabii sizinde kararlarınıza saygılıyım admin dostum! Ben istiyorum diye mail.ru yada Vk Player koymak zorunda değilsiniz. Ben rica etmiştim ve olsaydı sevinirdim. Teşekkürler
 4. sem admin Kasım 13th, 2015 // 12:40
  Rica ederim, takip ettiğin için eyvallah. Ben zaten bir filmin elimden geldiği tüm alternatiflerini koyuyorum. 2 3 farklı siteden topluyorum kaynakları ne düşerse artık. Takipte kal :)
 5. sem feyza Mayıs 22nd, 2016 // 19:23
  Yanii eh işte.. biraz olaylar birbirinden kopuk olmuş. Bide oyuncular çok amatörler belli yani her hallerinden..10üzerinden5veririmenfazla..
 6. sem Merve Temmuz 26th, 2016 // 00:34
  Bu filmi nasıl indire bikirim yardimci olurmusunuz?

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)