1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan Oyla!
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Kök – I Origins (2014)

Kök – I Origins (2014) Türkçe Altyazılı izle

"Kök – I Origins (2014)" için 2 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem büşra Aralık 28th, 2014 // 16:38
    Güzel filmdi. Her filmi hayatınızın filmi olacakmış beklentisiyle izlemiyorsanız bunu da izlediğinize pişman olmazsınız. -----------------Spoiler----------------- Hindistan'da ki şapkalı adamla asansörde karşılaşıp konuşmalarının amacı kendisinin dindar kimliğe sahip biri olarak tanıtılmak istenmesiydi. Daha sonra kızla beraber otele girerken bizim doktor aynı dini muhabbetleri yapmaktan kaçınmak için merdivene yöneldi. Çünkü şapkalı adam asansör bekliyordu. Bu sayede kız asansörü filmin sonunda görmüş oldu. Thats it. Nothing more. -----------------Spoiler----------------
  2. sem sezen Şubat 5th, 2015 // 19:12
    Çok güzel bir filmdi. Romantik başlayıp dram ile devam edip sonlara doğrı Sci-Fi yapar. Asansör sahnesi finalde çok güzel bağlanmış. Tüylerimin diken diken olduğunu hissettim. Hiç beğenmeyenlere de saygılı olmak gerekir sonuçta bu bir zevk ve renk meselesi.

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)