1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 5,00/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  İnanılmaz Örümcek-Adam 2 – The Amazing Spider-Man 2 (2014)

İnanılmaz Örümcek-Adam 2 – The Amazing Spider-Man 2 (2014) Türkçe Altyazılı izle

"İnanılmaz Örümcek-Adam 2 – The Amazing Spider-Man 2 (2014)" için 1 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem film izle Ağustos 2nd, 2014 // 17:06
    Eğer ki film çekersem (ne kadar şanslısınız ki bu olmayacağından hayatınız da zindan olmayacak) misal bu filmin girişindeki ekşınlardan birinde uçak dikey konumda çakılırken hayatını işine adamış bir profesörün son saniyelerde çalışmalarını bilgisayardan yedeklediğini görürsünüz. Yada siliyor muydu neydi. İşte; çekeceğim sahnenin konusu da böyle olacak. Ama ben profesörü gerine gerine bu işleri yaptırdıktan 2 yıl sonra öldürmeyi düşünüyorum. Son saniyede, o kadar duygu ile işi yüklememek lazım kerataya. dimi :) Filmin bir konusu olabilir. Efektleri güzel olabilir. Ama diyaloglar gerçekten insanı sıkıyor. Sardırıyorum bu yüzden. Çünkü katlanılacak gibi olmuyor. Nihayetinde çocuk gibi izledim. Biliyorum çocuk filmi. ama ne bileyim izledim işte.

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)