1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 5,00/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Yıldızlararası – Interstellar (2014)

Yıldızlararası – Interstellar (2014) Türkçe Altyazılı izle

"Yıldızlararası – Interstellar (2014)" için 2 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem Mehmet Şubat 21st, 2016 // 02:42
    Film hoş ve etkileyici bir film. Ama yalnızca bir film. İçinde bilimsel teroiler var diye, filmi astrofizik kitabı gibi kabul etmeyin. Hatta filmi gerçek zannetmeye çalışanlar için belirtmek gerekir ki, Film 2 temel teori (Uydurum-Varsayım) dan, paralel teori(Uydurum)lar üreten bir film. E bu filmden etkilenipte hayatımı etkiledi demeye kalkacaklar olacaktır. Bu kadat basit bir zihin olamaz... Ayrıca Karadelik diye birşey yoktur. Nasıl Güneş yanan bir gezegen ise, [spoiler] karadelik denilen şeyde kuvvetli yerçekimi ve yoğunluğu olan bir gezegendir. Haliyle bir gezegenin içinden geçemezsin, hele hele zamanda atlayamazsın... Unutmayın; Bismi rabikellezi halak, halekal-insane min Alak...[/spoiler]
  2. sem Mert Ozan Şubat 15th, 2017 // 21:59
    Güneşe yanan gezegen diyebilecek kadar cahil bir insan göreceğimi hiiiiç düşünmemiştim. BRAVO. Hayretimi açıklayacak kelime bulamıyorum.

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)