Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Özgürlük Yolu – Into the Wild (2007)

Özgürlük Yolu – Into the Wild (2007) Türkçe Altyazılı izle

"Özgürlük Yolu – Into the Wild (2007)" için 1 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem özgür Temmuz 22nd, 2014 // 22:52
    Benzeri olmaması sebebiyle kült bir yapıt varoluşçu felsefe ve hippi bakış açısıyla hayatına yön veren bir genci anlatması dersem çok spoiler olmaz. gelelim iyi ve kötü taraflarına iyi yanları konu ilk defa işlenmiş ve senaryosu itibariyle başarılı olmuş replikler ve karakterler çok güzel oturmuş. Zaten gerçek yaşam hikayesi olunca film sizi biraz daha içine çekiyor. Kötü yanları artık yaşlandığımdan mıdır nedir beni öyle ahım şahım etkilemedi. Karakter çok düşünen ve çok ikna edici olması gerek bir tip olması gerekirken toy bi veledi izliyorum bu ne dedim içimden. Zaten film de bunu anlatıyormuş gibime geldi sonunda. Müzikleri pek hissedemedim filmin etkileyiciliğine katkıda bulunmadı. dp ve imdb aksine 7.5 /10

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)