1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan Oyla!
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Jackass Presents: Bad Grandpa (2013)

Jackass Presents: Bad Grandpa (2013) Türkçe Altyazılı izle

"Jackass Presents: Bad Grandpa (2013)" için 3 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem admin Ocak 5th, 2014 // 23:23
    Son zamanlarda izlediğim en komik sinema gösterisi diyebilirim. Adeta kahkahalara boğuldum, sandalyeden düştüm yalan yok. Johnny Knoxville adamım mükemmel bir komedyen, Jackass iyi ki bir sinema uyarlamasıyla kurgulu bir şekilde hareket etmiş. Çocuk Jackson Nicoll Jackass'in vazgeçilmezlerinden olur gibi bu filmden sonra. Bu çocukta ciddi bir gelecek var. Uzun yıllar sonra Zach Galifianakis'in yerini alırsa şaşmayın. Jackass sunmuş ciddi anlamda Kötü Büyükbaba'yı. Böyle büyük baba mı olur arkadaş dedirtiyor insana. Striptiz yaptırıyor torununa bağıra bağıra güldürüyor adamı. :d
  2. sem orkun tepe köylü Nisan 30th, 2014 // 16:50
    Tek başıma film izlerken nadir kahkaha atarım. Ama bu film beni öksürük komasına soktu. Jackass izlerken annemler hep beni yalnız bırakırlardı bu sefer ev arkadaşlarım beni yalnız bıraktılar. Dostum muhteşem bir kurmaca bu. Mutlaka izleyin !! Johny adamım bu tür pislikleri yaparken hiç sıkılmıyor siz izlerken de sıkılmayacaksınız. Teşekkürler Admin. ( bu arada ilk defa bir filme yorum bıraktım )
  3. sem admin Nisan 30th, 2014 // 16:52
    İlk olsun son olmasın dostum, istersen Jackass serisinin diğer filmlerini de ekleyebiliriz.

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)