Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Karanlıklar Ülkesi 4: Uyanış – Underworld: Awakening (2012)

Karanlıklar Ülkesi 4: Uyanış – Underworld: Awakening (2012) Türkçe Altyazılı izle

"Karanlıklar Ülkesi 4: Uyanış – Underworld: Awakening (2012)" için 1 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem admin Haziran 10th, 2015 // 06:24
    İlk film "MATRİX" vari filmlerin revaçta olduğu dönemde kendini sivriltmeyi başardı sonrada devamı geldi ancak her filmde bence kalite biraz daha düştü. Konu olarak her filmde arkası yarın bir son bırakıldığı için seriyi takip edenler bir sonraki filmi de izleyecektir ancak günümüzde artık bu tarz filmler sıradan bir yapıt olmanın ötesine geçemiyor benim açımdan.
    İlk filmde ne kullandıysan 9 sene sonra serinin 4. filminde de aynı şeyleri kullanma daha farklı bir şeyler dene seriyi bir üst seviyeye taşı, Kate Beckinsale in elbiseyi gördüm kendi kendime evde buz gibi espri yaptım bu film yüzünden "artık yıka o giydiklerini koktu" diye hayır bide işin kötüsü derili licralı mazallah mantar yapar! Pompalıyla m-16 ile ateş edilince ölmeyen kurt amcalarımız ne hikmetse kate'i görünce pıt diye ölüyorlar.
    İşin kötü yanı 2003 kullanılan karakterlere giydirilen lycan kostümleri hala hazırda 2012 dede kullanılıyor buda artık günümüz teknolojileri ile karşılaştırılınca bana hiç seyir zevki vermiyor. Eskiden iki ırk birbirini ısırdı mı hakkın rahmetine kavuşuyordu Kate'in yanındaki çocuk kaç sefer ısırıldı ilk ölümünden önce hiçbir şey olmadı yapıyorsan bir olay bari seriyi takip edenlerin gözüne gözüne sokma hataları, her filimde bir usta oynatmayı huy haline getirmiş seride Stephen Rea'nın kazık yutmuş halleri filmin bir diğer eksi noktası.
    En baştaki temizlik kısmını anlatan görüntülerdeki o vampirlerin ve lycanların kaçma girişimleri ayrı bir komedi kurta dönüş vur yamulsun vampire dönüş ısır senden olsun yok! kaç hatta bazıları kaçmıyor bide yalvarıyor etme eyleme şeklinde ama son nokta duvardan iki karış öteden bir vampiri vuramadıkları sahneydi bide dönmüş kameraya diş göstermiş 10-15 saniye dedim tamam seri tırta doğru emin adımlarla gidiyor. Olay artık ismin etini sütünü sömürdüm kemiklerindeki etleri de sıyıralım noktasına gelmiş 5. de gelecek ondada artık çorbasını yapacaklar. İki kat gelişmiş goril kılıklı lycan ve 3d'nin nimetlerini gördüğümüz belirli bir iki sahnesi için izlenebilir, ama 5 para etmez oyunculuklar büyük mantık hataları ile serinin en kötü filmi. 6 dan fazla not yazdıramaz benden hanesine.

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)