The Great Wall izle

Karanlıklar Ülkesi 5: Kan Savaşları (2016) Türkçe Altyazılı izle

"Karanlıklar Ülkesi 5: Kan Savaşları (2016)" için 2 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem endy Aralık 15th, 2016 // 18:48
    filmi seyretmeden yazıyorum yorum filme değil siteye ,size teşekkürler.dublaj film seyretmiyorum ve sevmiyorum filmin bütün duygu ve hissini götürüyor.sadece sizin sitenizde buldum.teşekkürler
  2. sem ozlem Ocak 11th, 2017 // 06:08
    endy seyretmeden yazmışsın belli admin de tabii balıklama atlayıp paylaşmış ama benim yazdığımı kesin paylaşmaz çünkü diyeceklerim gweröekbu izlediğin film underworld 5 değil 4 canım altyazılısı çıktı diye bir hevesle geldim ve yorumlara baktım açılırken senin yorumunu görünce ohh dedim altyazılı eklemişler ama nerdeeeee insanları aldatmayın biz bu siteyi takip ediyoruz merak etmeyin altyazılı için zevkle bekleriz yeretki bu şekilde aldatma yapmayın !!

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)