1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 5,00/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Göster Gününü 2 – Kick-Ass 2 (2013)

Göster Gününü 2 – Kick-Ass 2 (2013) Türkçe Altyazılı izle

"Göster Gününü 2 – Kick-Ass 2 (2013)" için 1 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem film izle Mayıs 11th, 2015 // 01:08
    Çıktıği ikinci hafta sinemada ilk seansta arkadaşımla beraber toplamda iki kişi filmi izledik. Bu duruma hem sevindim hem de üzüldüm. Kendime ait özel bir gösterim olduğu hissine kapılmama sebep olduğu için sevindiysem de sonrasında filme ilginin olmayışı içimi biraz burktu açıkçası. Birinci filmin çizgi romanlar içinde ayrıcalıklı bir yeri olan süper kahraman imgesine yaklaşımını ve işlenişini sevmiş biri olarak bu film için fazlasıyla beklentim vardı. Yönetmen değişikliğine, senaryo ekibinin Mark Millar hariç değişmiş olmasına rağmen Jim Carrey oyuncu kadrosuna katılımı, ilk film kadrosunun korunması ve aradan geçen 3 yılın Kick-Ass'ı bir fenomen konumuna getiren unsurların neler olduğunun ortaya çıkaracağı umudu ile filmi izledim. Lakin, ilk filmin dokusuna yaklaşamamış olduğunu görmek, ait metin olarak bir şeyler söylemeye çalışıp söyleyememesi , filmin kendisine ve ele aldığı olguya karşı nerede olduğuna dair bir türlü karar verememesi beni hayal kırıklığına uğrattı. Ne diyebilirim ilk filmin estirdiği hava sonrasında oluşan bir fenomen bu film ile sona erecek gibi görünüyor. Ama umarım böyle olmaz 3. bir film ile yeniden ilk filmdeki hava yakalanabilir.

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)