1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 5,00/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Kod 999 – Triple 9 (2016)

Kod 999 – Triple 9 (2016) Türkçe Altyazılı izle

"Kod 999 – Triple 9 (2016)" için 1 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem DALAYLAMA Nisan 7th, 2016 // 15:07
    Film güzeldi ama fragmanı izleyip oyuncuları gördükten sonra daha fazlasını beklemiştim, sadece onu karşılamadı. Hikayenin işlenişi ise sönük geldi. Bunun dışında Woody Harelson, Norman Reedus, Kate Winslet ve Aaron Paul'un oyunculukları çok iyiydi. Yanlız cameo gibi çok az sahneleri vardı, sanki filmde bütçe yetmediği için diğer amatör oyuncuları daha fazla çekmişler gibi geldi. Senaryo ilginçken fazla kısa tutularak harcanmış (3 saat olabilirmiş; böylece havada kalan ve parmak basması gereken noktaları tamamlayabilirdi.) ve bu kısa haliyle sıkacak gibi işlenmiş. Yanlış yönetmenin elinde harcanan güzel senaryosu ve iyi oyuncuların olduğu vasat bir film.

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)