The Great Wall izle

Korku Seansı – The Conjuring (2013) Türkçe Altyazılı izle

"Korku Seansı – The Conjuring (2013)" için 2 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem Kuzu Ocak 29th, 2014 // 04:08
    Yoğun tavsiye ve yorumlar üzerine izlemiş olduğum film. Yaşanmış bir olaydan alıntı olduğu için de başta ilgimi çekmişti ama ilk defa bir filmi izlerken içim geçti ve sürekli uyukladım. Bir türlü filme konsantre olup doğru düzgün izleyemedim. Açıkçası The Exorcist'i buna tercih ederim. Nedense bana biraz diğer korku filmlerinden derleme klişe bir filmmiş gibi geldi ama dediğim gibi izlerken çok sarmadı beni.
  2. sem film izle Ağustos 6th, 2014 // 01:38
    Hayatım boyunca toplasam 10 tane korku filmi izlememişimdir belki de, çünkü korku filmleri sevdiğim bir tür değil. Bu filmi de Tarantino, 2013'ün en iyileri arasında gösterdiği için izledim. Bu türü sevmediğim halde bu filmi çok beğendim, özellikle de oyunculuklar ve çekimler çok hoşuma gitti. 7/10

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)