betigo728x90

Looking: The Movie (2016) Türkçe Altyazılı izle

"Looking: The Movie (2016)" için 5 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. sem Yaşar Yıldırım Eylül 5th, 2016 // 21:00
  O kadar zaman boyunca izlediğim dizi sadece 2 sezonla sınırlandırıldı, fırsat verilmedi. Ve şimdi zar zor kampanyalarla ettiğimiz mücadelede edebildiğimiz sadece 1 saat 24 dakikadan ibaret.. Her dakikasını dolu dolu izledim kendimi zor tuttum ağlamamak için ve bence sonu olmamalıydı, bu dizi hiçbir zaman son bulmamalıydı bence.. Hala umutluyum... Belki yeniden devam ederler... Ne kadar dizi veya filmdende ibaret olsa onlar benim için inanılmazlardı. Bekliyorum, bekleyeceğim, bekleyeceğiz!
 2. sem Mehmet Ezici Eylül 17th, 2016 // 10:59
  Kesinlikle Yaşar'a katılıyorum, dizi öylesine içimize işledi ki, sanki hayatımızdan bir parça oldu. Sadece 2 sezon ve 1 filmle bitmesi diziyi izleyen herkesi nasıl kırmıştır bilemiyorum. Zaten dizinin sonu beni derinden etkiledi, bu kadar anlamlı bir son olamazdı. Çok ama çok başarılı bi ekipti ve devam etmeleri gerekirdi kesssinlikle reyting kaybetmezler aksine kazanırlardı. Hala umutluyuz ve umudumuzu kaybetmeyeceğiz.
 3. sem harika bir filmdi Eylül 27th, 2016 // 00:50
  Kaç kez diziyi ve filmini izledim bilmiyorum harikaydı ve çok anlamlıydı seni seviyoruz looking xox
 4. sem Ender Kasım 20th, 2016 // 19:55
  Lütfen linkleri günceller misiniz? İki seçenekte de filim açılmıyor.
 5. sem admin Kasım 20th, 2016 // 20:58
  Uyarınız sonrasında videolar düzenlendi, teşekkürler

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


KAPAT
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)