1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 5,00/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle Looking: The Movie (2016)

Looking: The Movie (2016) Türkçe Altyazılı izle

"Looking: The Movie (2016)" için 7 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. sem Yaşar Yıldırım Eylül 5th, 2016 // 21:00
  O kadar zaman boyunca izlediğim dizi sadece 2 sezonla sınırlandırıldı, fırsat verilmedi. Ve şimdi zar zor kampanyalarla ettiğimiz mücadelede edebildiğimiz sadece 1 saat 24 dakikadan ibaret.. Her dakikasını dolu dolu izledim kendimi zor tuttum ağlamamak için ve bence sonu olmamalıydı, bu dizi hiçbir zaman son bulmamalıydı bence.. Hala umutluyum... Belki yeniden devam ederler... Ne kadar dizi veya filmdende ibaret olsa onlar benim için inanılmazlardı. Bekliyorum, bekleyeceğim, bekleyeceğiz!
 2. sem Mehmet Ezici Eylül 17th, 2016 // 10:59
  Kesinlikle Yaşar'a katılıyorum, dizi öylesine içimize işledi ki, sanki hayatımızdan bir parça oldu. Sadece 2 sezon ve 1 filmle bitmesi diziyi izleyen herkesi nasıl kırmıştır bilemiyorum. Zaten dizinin sonu beni derinden etkiledi, bu kadar anlamlı bir son olamazdı. Çok ama çok başarılı bi ekipti ve devam etmeleri gerekirdi kesssinlikle reyting kaybetmezler aksine kazanırlardı. Hala umutluyuz ve umudumuzu kaybetmeyeceğiz.
 3. sem harika bir filmdi Eylül 27th, 2016 // 00:50
  Kaç kez diziyi ve filmini izledim bilmiyorum harikaydı ve çok anlamlıydı seni seviyoruz looking xox
 4. sem Ender Kasım 20th, 2016 // 19:55
  Lütfen linkleri günceller misiniz? İki seçenekte de filim açılmıyor.
 5. sem admin Kasım 20th, 2016 // 20:58
  Uyarınız sonrasında videolar düzenlendi, teşekkürler
 6. sem sefa Aralık 25th, 2016 // 01:53
  videolar açılmıyor ilgilenin lütfen
 7. sem feriha Ocak 12th, 2017 // 06:31
  şuan o kadar sinirliyim ki, diziyi tesadüfen gördüm birde film olunca sıraya alıp başladım izlemeye. ancak 2. sezon kevin ve patrick ilişkideyken kevin'ın ikili oynaması ve ayrılmaması adamdan ve de jon ile ilişkim kötü deyip telefonda canımlı cicimli konuşması zaten sinir etti. birde üstüne film önizlemesinde evet iyi terfi aldı yazısını gördüm . ulan dedim filmin sonunda bile adam ayrılmamış buda kaçmış gitmiş heralde. yukarıdaki söylediklerimin hepsini geri alıyorum. patrick çok hata yaptı ve onu suçluyorum şuanda sebebleri ise ; 1-sen zaten kendi sevgilin varken adamla gittin yattın. o zaman sorun olmadı adam bunu söyleyince olay oldu 2. adam zaten sevgilisi varken senle olmak istiyor bes belli ileride sana bunu yapacağı 3. kevin karakterine kızmıştım niye ayrılmıyo sevgilisinden diye ama adam doğru olanı yapmış patrick güven olmaz diye , nitekim olmadıda. 4 kevin 'in zaten ne olduğu belli ama adam aşık olduğu için düzenli giden ilişkisini bozup herşeye rağman genede patrick olmak istedi. ama huyu bu ve onada açıkladı ama patrick saçma sapan bir bahane yüzünden adamı terk etti 1 gün bile yatmadı o evde nevrotik resmen. olan kevin'e oldu bence kesinlikle adamı darma duman etti gitti.... aynı şekilde daha öncede richie harcamıştı zaten . bu karakter. dom ve patrick yakınlaşması zaten dizide bu kadar samimi olmamışlardı. film ilk dakika çok yakındılar. güzel bir hoşluk olmuş 1. bölümde bahsi geçen bi çok eskiden yatmıştık sohbeti bağlanmış. gerçekten çok güzel bir yapıttı. keşke bitmeseydi

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)