The Great Wall izle

Mad Max: Fury Road (2015) Türkçe Altyazılı izle

"Mad Max: Fury Road (2015)" için 2 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem admin Mayıs 21st, 2015 // 01:15
    Özellikle ilk yarı muazzamdı. Ama yaş ilerlediğinden midir nedir, müzikler çok rahatsız etti beni. Davul ve elektronun tatmin edici uyumundan bahsetmiyorum tabi ki. Motorun sesini duymak isterken orkestranın girmesi dışında beni rahatsız eden bir şey yoktu filmde. VHS zamanlarında Mad Max Road Warrior'u defalarca izlemiştim. Benim için serinin en iyisi ve gelmiş geçmiş en iyi distopik filmlerden biridir. Devamı gelir mi bilmiyorum ama tatmin edici bir dördüncü film olmuş.
  2. sem devran Ağustos 20th, 2015 // 12:37
    Film bence oldukça güzeldi postapokeliptik dünyada insan davranışı nasıl olur onu güzel vermişler. karakterler falan tabi ki abartı humma hastası adamı çölün bir ucundan diğer ucuna savaşa gitmesi tabi ki gerçekçi değil dünya yıkılmış herkes arabasına binip birbirini öldürüyor oda gerçekçi değil ama film bu harry potteri izleyip uuuuu süper diyen arkadaş beğenmedim hiç gerçekçi değildi yada hiç iç açıcı değildi demesi doğal. her neyse oyunculuklar güzeldi aksiyon iyiydi. alternatif gerçeklik kör topal ilerliyordu gençler bilmez mad maxin eski versiyonunu izleyenler bu filmi de beğenecektir alına sadık kalınmış karaktere sahipti. karanlık çizgi roman tadında güzel bir filmdi.

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)