1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan Oyla!
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Malefiz – Maleficent (2014)

Malefiz – Maleficent (2014) Türkçe Altyazılı izle

"Malefiz – Maleficent (2014)" için 2 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem film izle Eylül 3rd, 2014 // 17:04
    Arkadaşımla izlerken gerçekten kuşku ile bakmıştım ama beklediğimden gayet iyi çıktı ama Kral'ı oynayan adamın oyunculuğu neredeyse yerlerdeydi. Daha iyi bir oyuncu ile çok daha güzel bir performansla o sahneler pekala gösterilebilirdi. En uyuz olduğum da Kral'ın Malefiz'e karşı üzüntü ve pişmanlık değil de kin besleme gibi bir tavra bürünmesi de olmamış açıkçası. İzleyenler bilir son sahnelerde bu vardı Kral'da. Ama tüm genelde güzeldi. En çok sevdiğim taraf ise kesinlikle Aurora ve Malefiz'in arasındaki sevgi idi. Bi de tabi karga ve Malefiz arasındaki bağlılık da öyle. Zevkle izlemeye başlayınca keyfime bakmak yetti, gerçekten. :)
  2. sem emine Aralık 25th, 2014 // 14:27
    süperdi ya bir masal tadinda

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)